Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Розчин Hyonate Merial Хионат Меріал для коней 2 дози

Розчин Hyonate Merial Хионат Меріал для коней 2 дози
  • Ожидается

4 194 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розчин Hyonate Merial Хионат Меріал для коней 2 дозиРозчин Hyonate Merial Хионат Меріал для коней 2 дози
4 194 грн.
Ожидается
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Розчин Hyonate Merial Хионат Меріал для коней 2 дози


Хионат-лікарський препарат в формі розчину для ін'єкцій, призначений для лікування синовитов і остеоартритів неінфекційної етіології у коней.

 

Запалення синовіальної оболонки суглоба у коней - серйозна проблема, яку не вдається вирішити за допомогою всіляких гелів-ватників, розтирань і інших зовнішніх засобів незалежно від їх бренду і цінової політики.
Лікування синовіту, артриту і остеоартриту коней і собак вимагає більш глибокого, радикального впливу на ушкоджений суглоб.

Форма випуску:

Випускають препарат розфасованим по 2 і 4 см3 в скляні флакони відповідної місткості, закупорені полімерними кришками, укріпленими алюмінієвими ковпачками.

Флакони упаковані по 2 штуки в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозорий безбарвний розчин.

Склад:

Хионат в якості діючої речовини містить гіалуронат натрію - 10 мг / см З, виділений з оболонки селективних мікроорганізмів і очищений від білка і нуклеїнових кислот, в фізіологічному натрієво-фосфатному буфері.

Фармакологічні властивості:

Гіалуронову кислоту, яка використовується для виробництва ветпрепаратів отримують за допомогою очищення оболонок стрептококових клітин від білка і нуклеината за допомогою фосфатно-натрієвого буфера.
Отримана гіалуронова кислота за своєю структурою аналогічна компоненту сполучної тканини і синовіальної рідини суглобів.
Завдяки такій схожості діюча речовина Хіонату ® прекрасно відновлює склад клітин, показник в'язкості синовіальної рідини, змащувальні якості. Натрієва сіль гіалуронової кислоти робить макрофаги і гранулоцити активнішими, нормалізує функції сіновіальнoй мембрани, бореться з пoследствіямі запалень і попереджає порушення рухової функції.
Хионат відрізняється низькою токсичністю. Він підходить для кінного поголів'я будь-якого віку і породи. При використанні в запропонованих дозах препарат не проявляє ембріотоксичної, місцевого та системного алергічного ефекту, а також не накопичується в організмі.

Показання до застосування:

Призначається для усунення кульгавості, що є головною ознакою артритів і сінoвітов неінфекціoнной природи.

Дозування і спосіб застосування:
Внутрішньосуглобово (в / с) = 2 мл

Внутрішньовенно (в / в) = 4 мл

Час, що залишився в ампулі після вилучення необхідної дози кількість препарату необхідно утилізувати.
Якщо кульгавість не зникла застосування повтoряют через тиждень.
Ветпрепарат можна ввести максимум 3 рази при повному дотриманні антисептичних вимог.
Перед тим як ввести розчин в інтрартікулятно, необхідно позбутися від надлишку суставнoй рідини з дотриманні стерильності. Укол слід робити обережно, уникаючи дряпання пoверхності хряща медичної голкою.

После внутрішньосуглобової ін'єкції Хіонта кінь повинен протягом трьох діб бути звільнена від різних фізичних навантажень.

Корисна інформація:

Є широкий досвід застосування препарат Хионат для лікування дисплазій кульшового та ін. Суглобів у собак і кішок, а, також як препарат супутньої терапії для зрощування переломів.

Побічні дії:

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Хіонату ® відповідно до цієї інструкції не виявлено, протипоказань не встановлено. У окремих тварин в результаті переміщення голки можлива поява дифузної припухлості, яка самовільно без додаткового втручання зникає через 24-48 годин.

Тваринницька продукція після застосування лікарського препарату може бути використана в харчових цілях на загальних підставах.

Виробник: Merial Франція

Основные атрибуты
Страна производительФранция
Производитель  Merial (Мериал)
Пользовательские характеристики
ЖивотноеЛошади,Собаки,Коты
Вид товараПрепарат для лечения суставов лошадей
  • Цена: 4 194 грн.