Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Краплі Bravecto Spot-On Бравекто Спот-Он для котів від бліх і кліщів на вагу 1,2 2,8 кг (112,5 мг)

Краплі Bravecto Spot-On Бравекто Спот-Он для котів від бліх і кліщів на вагу 1,2 2,8 кг (112,5 мг)
 • Нет в наличии

948 грн.

+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Краплі Bravecto Spot-On Бравекто Спот-Он для котів від бліх і кліщів на вагу 1,2 2,8 кг (112,5 мг)Краплі Bravecto Spot-On Бравекто Спот-Он для котів від бліх і кліщів на вагу 1,2 2,8 кг (112,5 мг)
948 грн.
Нет в наличии
+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Bravecto Spot-On Бравекто Спот-Он для котів від бліх і кліщів на вагу 1,2 – 2,8 кг(112,5 мг)

Краплі Bravecto Spot-On Бравекто Спот-Он для котів від бліх і клещей- це розчин для зовнішнього застосування проти кліщів і бліх на основі флураланера.

1 доза це 12 тижнів профілактики від кліщів і бліх!

Особливості препарату:

-Профілактика зараження кліщами і блохами до 12 тижнів.

- Використовується при отодектозу у кішок.

-Можливо застосування всім кішкам вагою від 1,2 кг і кошенятам старше 11 тижнів.

-Легко наносити за допомогою аплікатора.

-Зменшенням кількість профілактичних обробок протягом року.

 Існують такі різновиди препарату:

 •     БРАВЕКТО Спот Он для котів 112,5 мг (розчин для точкового нанесення для кішок вагою 1,2 - 2,8 кг).
 •     БРАВЕКТО Спот Он для котів 250 мг (розчин для точкового нанесення для кішок вагою 2,8 - 6,25 кг).
 •     БРАВЕКТО Спот Он для котів 500 мг (розчин для точкового нанесення для кішок 6,25 - 12,5 кг).


Фармакологічні властивості:

входить до складу препарату, є акарицидом і інсектицидом. Він ефективний проти іксодових кліщів (Ixodes ricinus Ixodes scapularis, Ixodes hexagonus, spp., Dermacentor reticulatus spp., Haemaphysalis elliptica і Rhipicephalus sanguineu), Sarcoptes spp., Otodectes spp.), Бліх (Ctenocephalides felis і C.canis spp.).

 є сильнодіючим інгібітором деяких частин нервової системи членистоногих, діючи антагоністично на потенціалнезавісімие канали-переносники для іонів хлору (ГАМК-рецептор і глютамат-рецептор).

Після місцевого застосування швидко абсорбується в шерсть, шкіру і прилеглі тканини, звідки він повільно надходить в судинну систему. Рівень плато досягається в плазмі через 7-63 днів після застосування, після чого концентрація повільно знижується.  добре розподіляється в тканинах і досягає високих концентрацій в жировій тканині, печінці, м'язах і нирках. Тривале збереження і поступове виведення з плазми і відсутність інтенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації флураланера протягом інтервалу часу між застосуваннями препарату.  в незміненому вигляді виводиться з екскрементами і, в дуже незначній мірі, з сечею.

Порядок застосування препарату:

Бравекто Спот Он застосовують кішкам для лікування і профілактики зараження кліщами і блохами, а також для лікування отодектоза, викликаного Otodectes spp., У кішок. Може використовуватися як частина комплексного лікування алергічного дерматиту, що викликається блохами. Профілактичний ефект від зараження блохами і кліщами кішок і собак зберігається протягом 12 тижнів.

Ефект після нанесення препарату розвивається протягом 12 годин (від бліх) і 48 годин (від кліщів) для кішок.

Безпосередньо перед застосуванням розкривають один пакет-саше і дістають піпетку. Для відкриття піпетку слід утримувати біля основи або за верхню частину нижче ковпачка в вертикальному положенні (наконечником вгору). Відкручувати ковпачок повертають в напрямку проти годинникової стрілки на один повний оберт. Ковпачок залишається на піпетці - його неможливо видалити повністю. Піпетка є відкритою і готова до застосування, коли відчувається клацання від розлому ущільнення.

                                                       Дозування на тварину:

Маса тіла кота

Активність і кількість застосовуваних піпеток

БРАВЕКТО Спот Он 112,5 мг

БРАВЕКТО Спот Он 250 мг

БРАВЕКТО Спот Он 500 мг

1,2 кг – 2,8 кг

1

 

 

2,8 кг – 6,25 кг

 

1

 

6,25 кг – 12,5 кг

 

 

1

Для кішок з масою тіла понад 12,5 кг використовують поєднання двох піпеток, яке найбільше відповідає масі тіла. Для кішок вагою до 6,25 кг препарат слід наносити в одному місці, в області основи черепа; для кішок вагою понад 6,25 кг - в двох місцях. В ході застосування препарату кішка повинна стояти або лежати так, щоб її спина перебувала в горизонтальному положенні. Наконечник піпетки розміщують над головою кішки. Обережно здавлюють піпетку, завдаючи весь вміст піпетки безпосередньо на шкіру кішки. Для оптимального контролю зараження блохами і кліщами даний препарат слід застосовувати з інтервалами 12 тижднів. Не застосовувати в разі відомої алергії до діючої речовини або компонентів препарату. Про застосування препарату кішкам в період вагітності і лактації немає даних. У окремих випадках в місці застосування можуть відзначатися шкірні реакції, зокрема, почервоніння або зуд. Після застосування у кішок можливі млявість / судоми / анорексія або нудота / підвищене слиновиділення.

Передозування.

Не відмічено ніяких побічних ефектів після застосування у кошенят у віці 11-13 тижнів (масою тіла 1,2-1,5 кг) передозування аж до 5-кратної максимальної рекомендованої дози 3 рази з більш короткими інтервалами, ніж рекомендується (з інтервалами 8 тижнів ).

Застереження при застосуванні тваринам:

Не допускати попадання даного препарату в очі тваринам. Не можна наносити безпосередньо на пошкоджені ділянки шкіри. Не допускати контакту з обробленими ділянками (місця застосування) до висихання. Кішкам не слід дозволяти плавати у водоймах, занурювати їх у воду або мити їх протягом 3 днів після застосування препарату.

У зв'язку з відсутністю інформації даний препарат не слід застосовувати:

 1.  кошенятам менше 11-тижневого віку
 2.  кішкам з масою тіла менше 1,2 кг     


Запобіжні заходи:

При роботі з препаратом слід дотримуватися загальноприйнятих правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені для роботи з ветеринарними лікарськими засобами.

У разі потрапляння препарату на шкіру або в очі необхідно ретельно промити ділянку, на який потрапив препарат, чистою водою. Після використання препарату необхідно вимити руки.

Цей препарат є легкозаймистим. Зберігати далеко від джерел тепла, відкритого вогню або інших джерел загоряння.

Умови зберігання:

Препарат зберігають в захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від плюс 2 ° С до плюс 30 ° С. Не заморожувати.

Виробник: MSD США

Основные атрибуты
Производитель  MSD
Страна производительНидерланды
Лекарственная формаРаствор
Пользовательские характеристики
ЖивотноеКоты
Возрастная группаС 11-ти недельного возраста
Вид товараКапли на холку
Дополнительные характеристики
Вес112,5 мг
 • Цена: 948 грн.