Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Крап. Bayer Profender Байєр Профендер на холку для котів від глистів від 0,5 до 2,5 кг 1 піпетка

Крап. Bayer Profender Байєр Профендер на холку для котів від глистів від 0,5 до 2,5 кг 1 піпетка -27%
  • В наличии

133 грн.

97,09 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Крап. Bayer Profender Байєр Профендер на холку для котів від глистів від 0,5 до 2,5 кг 1 піпеткаКрап. Bayer Profender Байєр Профендер на холку для котів від глистів від 0,5 до 2,5 кг 1 піпетка
133 грн.97,09 грн.
В наличии
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Bayer Profender Байєр Профендер на холку для котів від глистів від 0,5 до 2,5 кг 1 піпетка

Краплі Bayer Profender Байєр Профендер Спот-он антигельминтик для кішок

Для лікування змішаних паразитарних інвазій у котів: зрілі та личинкові форми нематод Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancilostoma tubaeforme; цестоди Dipylidium caninum, Taenia taeniaformis, Echinococcus multilocularis.

застосування
Дегельмінтизація котів при змішаних паразитарних інвазіях:

нематоди - зрілі, незрілі і личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara cati, а також зрілі, незрілі і личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leonina,

зрілі, незрілі і личинкові форми (личинки 4 стадії) Ancilostoma tubaeforme,

цестоди - зрілі форми Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis і Echinococcus multilocularis.

Дозування:
Препарат рекомендується лише для зовнішнього застосування. Найнижча рекомендована доза емодепсиду - 3 мг / кг маси тіла і празиквантель -12 мг / кг маси тіла, що еквівалентно 0,14 мл Профендер для котів / кг маси тіла.
Схема дозування препарату Профендер для котів:

Вага кошки, кг

Дозування (упаковка препарату для котів)

0,5 - 2,5 кг

0,35 мл Профендера® для котів від 0,5 до 2,5 кг

2,5 - 5,0 кг

0,7 мл Профендера® для котів від 2,5 до 5,0 кг

5,0 - 8,0 кг

1,12 мл Профендера® для котів від 5,0 до 8,0 кг

Для котів масою тіла більше 8 кг слід застосовувати комбінацію піпеток. Досить одноразової обробки. Рекомендовано проводити дегельмінтизацію кожні 3 місяці.
Витягти піпетку з упаковки, тримати її в вертикальному положенні. Повернути і зняти ковпачок. Перевернути ковпачок і іншим кінцем вставити його в піпетку, провернути ковпачок так, щоб зірвати печатку, потім зняти ковпачок з піпетки.

Розсунути шерсть тварини в області потилиці, розмістити кінчик піпетки на шкіру і нанести вміст, кілька разів стиснувши піпетку. При нанесенні на шкіру уникати можливості злизування тваринам препарату.

Протипоказання:
Не застосовувати кошенятам віком до 8 тижнів, а також масою тіла менше 0,5 кг

застереження:
Препарат наносити виключно на поверхню шкіри, не застосовувати перорально або парентерально. Наносити тільки на неушкоджену шкіру. Стійкість паразитів до компонентів препарату Профендер® для котів може виникнути тільки в разі довгострокового частого застосування антигельмінтиків цього класу. Уникати злизування препарату тваринами після обробки. У котів, які випадково злизали препарат відразу після нанесення можуть виникнути ускладнення: слинотеча і блювота. Не рекомендується купати, гладити і допускати тварин до маленьких дітей протягом 24 годин після обробки препаратом.

При прояві ознак ускладнень у тварин при використанні препарату необхідно утриматися від його подальшого використання і проконсультуватися з фахівцем ветеринарної медицини. Перед використанням препарату необхідно уважно прочитати листівку-вкладиш. Під час обробки тварин не можна курити, пити і приймати їжу. При обробці тварин препаратом рекомендується користуватися захисними рукавичками. По закінченню обробки необхідно ретельно вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру, слизові оболонки необхідно ретельно промити їх проточною водою. Якщо подразнення шкіри або очей не проходить, або препарат випадково потрапив в шлунково-кишковий тракт, необхідно звернутися до лікаря і показати листівку-вкладиш з упаковки.

Розчинник, який входить до складу препарату Профендер для котів може залишати плями на деяких матеріалах (шкіра, тканини, пластик та інші поверхні). Використані піпетки запаковують в поліетиленовий пакет і викидають в контейнер для сміття, забороняється повторно використовувати їх для побутових потреб.

Виробник Bayer Німеччина

Основные атрибуты
Производитель  Bayer (Байер)
Страна производительГермания
Лекарственная формаКапли
Пользовательские характеристики
ЖивотноеКоты
Возрастная группаС 8-ми недельного возраста
Вид товараКапли на холку
УпаковкаКартонная коробка
Дополнительные характеристики
Вес0,35 мл
  • Цена: 97,09 грн.