Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Краплі Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від бліх для котів

Краплі Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від бліх для котів -25%
  • В наличии

211 грн.

158,25 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Краплі Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від бліх для котівКраплі Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від бліх для котів
211 грн.158,25 грн.
В наличии
Купить
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від бліх для котів

Фронтлайн Комбо застосовують для боротьби з блохами, вошами, волосоїдів та кліщами іксодових, хейлітелламі у кішок шляхом топікального нанесення на шкіру.

Фронтлайн Комбо представляє собою безбарвну прозору рідину, зі слабким специфічним запахом.

Форма випуску:

Фронтлайн Комбо розфасованим по 0,5 поліетиленові піпетки з відламуються кінчиком, на яких вказано назву організації-виробника, назву і кількість лікарського засобу, номер серії, дата виготовлення.

Порядок застосування:

Захисна дія препарату проти іксодових кліщів у кішок триває до 3 тижнів, проти імаго і преімагінальних фаз розвитку комах до 6 тижнів. При сильному ураженні тваринного вошами, блохами, волосоїдів, рекомендується проводити обробку один раз на місяць. Якщо тварина миють частіше 2 разів на місяць рекомендується скоротити інтервал між обробками до 3 тижнів. Не рекомендується мити тварин протягом 48 годин після обробки Фронтлайн Комбо, а також використовувати інші інсектоакарицидні кошти. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні Фронтлайн Комбо відповідно до інструкції по застосуванню не встановлено. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату і появи ознак алергічних реакцій обробку припиняють, препарат змивають водою, всередину дають антигістамінні засоби. Не підлягають обробці хворі і видужуючі тварини, а також цуценята і кошенята молодше 8-тижневого віку.

При роботі з Фронтлайн Комбо слід дотримуватися правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені для роботи з лікарськими засобами для жівотних.Во час роботи з лікарським засобом забороняється пити, курити, приймати піщу.Прі випадковому попаданні Фронтлайн Комбо на шкіру або слизові оболонки його слід змити струменем води. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом.Пустие піпетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Умови зберігання

Фронтлайн Комбо обережністю (список Б) в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 0С0 до 25С0. Термін придатності Фронтлайн Комбо, при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення. Фронтлайн Комбо не повинен застосовуватися після закінчення терміну придатності. Фронтлайн Комбо слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Виробник Merial Франція

Основные
Производитель  Merial (Мериал)
Страна производительФранция
Пользовательские характеристики
ЖивотноеКоты
Вес0,5 мл
Возрастная группаС 8-ми недельного возраста
Вид товараКапли на холку
Дополнительные характеристики
Лекарственная формаКапли
  • Цена: 158,25 грн.