Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Краплі Broadline Merial Бродлайн Меріал на холку від бліх і глистів для котів до 2,5кг (1 шприц)

Краплі Broadline Merial Бродлайн Меріал на холку від бліх і глистів для котів до 2,5кг (1 шприц) -25%
  • В наличии

263 грн.

197,25 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Краплі Broadline Merial Бродлайн Меріал на холку від бліх і глистів для котів до 2,5кг (1 шприц)Краплі Broadline Merial Бродлайн Меріал на холку від бліх і глистів для котів до 2,5кг (1 шприц)
263 грн.197,25 грн.
В наличии
Купить
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Broadline Merial Бродлайн Меріал на холку від бліх і глистів для котів до 2,5 кг -1 шприц

Broadline Бродлайн новий препарат для боротьби з екто і ендопаразитами у кішок, дозування L - кішки вагою від 2,5 до 7,5 кг.

Бродлайн Спот-Він активний відносно 20 внутрішніх і зовнішніх паразитів.

В унікальний склад препарату Бродлайн Спот-Он входять чотири діючі речовини: , що забезпечують ефективну дію на круглих і стрічкових гельмінтів, а також тривалий захист від іксодових кліщів, бліх та їх статевонезрілих стадій. Доведено безпечність препарату при застосуванні кішкам з 7-тижневого віку. Інноваційна форма аплікатора дозволяє легко і без стресу обробити кішку, просто завдавши в одне натискання Бродлайн Спот-Он в області холки.

 

Показання

Призначають кішкам для лікування і профілактики ентомози, нематозов, цестодозов, а також викликаються іксодових кліщів акарози; для профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immiti; і в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами.

Фармакологічні властивості

Препарат відноситься до комбінованих протипаразитарною лікарських препаратів. Що входять до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр дії відносно екто і ендопаразитів кішок.

Після нашкірному нанесення препарату, протягом перших днів після обробки, поширюються по шкірно-волосяний покрив кішки, практично не всмоктуючись в системний кровотік, і надають контактна інсектоакарицидної дію до 42 діб. Епріномектін і празиквантел добре всмоктуються через шкіру і досягають максимальної концентрації в плазмі крові протягом 48 і 6 годин після обробки відповідно.

Бродлайн Спот-Він активний відносно: бліх; власоедов; іксодових кліщів; шлунково-кишкових нематод (личинки, статевонезрілі і дорослі форми); нематод сечового міхура; легеневих нематод; личинок дірофілярій; цестод (всі фази розвитку).

Фармакологічні властивості

Препарат відноситься до комбінованих протипаразитарною лікарських препаратів. Що входять до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр дії відносно екто і ендопаразитів кішок.

Після нашкірному нанесення препарату, протягом перших днів після обробки,  поширюються по шкірно-волосяний покрив кішки, практично не всмоктуючись в системний кровотік, і надають контактна інсектоакарицидної дію до 42 діб.добре всмоктуються через шкіру і досягають максимальної концентрації в плазмі крові протягом 48 і 6 годин після обробки відповідно.

Бродлайн Спот-Він активний відносно: бліх; власоедов; іксодових кліщів; шлунково-кишкових нематод (личинки, статевонезрілі і дорослі форми); нематод сечового міхура; легеневих нематод; личинок дірофілярій; цестод (всі фази розвитку).

Дози і спосіб застосування

Препарат застосовують кішкам одноразово шляхом зовнішнього топікального нанесення на суху, неушкоджену шкіру, використовуючи шприци-аплікатори різної фасування. Розставивши шерсть по середній лінії шиї між підставою черепа і лопатками, видавити весь вміст шприца-аплікатора безпосередньо на шкіру в одне місце. З урахуванням маси оброблюваної кішки вибирають шприц-аплікатор або їх комбінацію відповідно до таблиці.

Вага кішки(кг)  Доза препарату (мл)
до 2,5 0,3
2,5-7,49 0,9
7,5-9,9 0,3+0,9
10,0-15,0 0,9+0,9

 

Одноразова обробка кішки забезпечує знищення:

бліх - протягом 24 годин;
кліщів - протягом 48 годин;
поява бліх в приміщенні (місцях утримання тварин) - на протязі 8 тижнів.
Повторні обробки проводять з інтервалом в 1 місяць. Не слід мити і купати тварину протягом 48 годин після нанесення препарату.

При частому частіше 2 разів на місяць миття кішки з миючим засобом, обробку можна повторити через 2-2,5 тижні.

Препарат дозволений до застосування здоровим кішкам і кошенятам з віку 7 тижнів і / або масою більше 0,6 кг.

Вагітним і лактуючим самкам при необхідності застосовують під контролем лікаря.

ПОБІЧНІ ДІЇ

При застосуванні лікарського засобу відповідно до інструкції ускладнень не виявлено. При передозуванні препарату у кішки можуть спостерігатися неврологічні симптоми, що зникають мимовільно протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Протипоказань для застосувань препарату не встановлено.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ

Бродлайн Спот-Він не слід застосовувати спільно з іншими протипаразитарними препаратами.

Особливі запобіжні заходи не передбачені. При використанні Бродлайн Спот-Він строго дотримується особиста гігієна і інструкція роботи з ліками для тварин.

Виробник Меріал Merial Франція

Основные
Производитель  Merial (Мериал)
Страна производительФранция
Дополнительные характеристики
ЖивотноеКоты
Вес0,3 мл
Возрастная группаС 7-ми недельного возраста
Лекарственная формаРаствор
  • Цена: 197,25 грн.