Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Нашийник Bayer Kiltix Байєр Кілтікс від бліх і кліщів для собак середніх порід 48см

Нашийник Bayer Kiltix Байєр Кілтікс від бліх і кліщів для собак середніх порід 48см -27%
  • В наличии

550 грн.

401,50 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нашийник Bayer Kiltix Байєр Кілтікс від бліх і кліщів для собак середніх порід 48смНашийник Bayer Kiltix Байєр Кілтікс від бліх і кліщів для собак середніх порід 48см
550 грн.401,50 грн.
В наличии
Купить
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Нашийник Bayer Kiltix Байєр Кілтікс від бліх і кліщів для собак дрібних порід 48см

Кілтікс нашийник застосовують для знищення бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на собаках.

1, Лікарська форма: інсектоакарицидної нашийник.

Випускають нашийник для собак великих порід завдовжки 66 см, для собак середніх порід - 48см, для собак дрібних порід - 35 см, в герметично закритих поліетиленових пакетах, вміщених поштучно в картонні коробки, разом з інструкцією із застосування.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 5 років з дня виробництва.
Забороняється застосування Кілтікс нашийника після закінчення терміну придатності.

Зберігають нашийник в непошкодженій упаковці виробника в сухому захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.Кілтікс нашийник слід зберігати в недоступному для дітей місці.

2. Фармакологічні властивості. Кілтікс нашийник відноситься до комбінованих інсектоакарицидної лікарських препаратів.
Що входять до складу Кілтікс нашийника речовини, поступово виділяючись з поверхні стрічки, переносяться на шкірно-волосяний покрив тварини, накопичуючись в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, і чинять синергічну контактна інсектоакарицидної дію на комах і іксодових кліщів, які паразитують на собаках.

активний інгібітор Есте-різних систем організму членистоногих, стимулює гліколіз і гальмує окислювальне фосфорилювання, що призводить до порушення біохімічних процесів, паралічу і загибелі ектопаразитів.

Діючи на потенціалозавісімие натрієві канали, які відіграють основну роль у генерації потенційного дії і проведенні нервових імпульсів по нервових волокнах, викликає деполяризацію клітинних мембран і блокаду нервової провідності, що призводить до порушення рухових рефлексів, викликаючи повний параліч і загибель членистоногих. Кілтікс нашийник за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин, не робить місцево-подразнюючої, резорбтивними-токсичного, ембріо токсичного, тератогенного, мутагенного та сенсибілізуючої дії. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

3. Порядок застосування. Кілтікс нашийник застосовують для знищення бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на собаках.

Протипоказанням до застосування Кілтікс нашийника є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не слід застосовувати нашийник хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам, а також цуценятам молодше 3-місячного віку. Застосування нашийника вагітним і годуючим тваринам можливо після консультації з ветеринарним лікарем.

Після відкриття упаковки нашийник розгортають, з внутрішньої сторони видаляють пластикові перемички і надягають на тварину, підганяючи по
розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0-1,5 см, потім пропускають вільний кінець стрічки через петлі і надлишок срезают.Непреривное використання Кілтікс нашийника забезпечує захист тварин від комах і іксодових кліщів протягом 6 місяців. У перші дні застосування нашийника можливо напад і прикріплення іксодових кліщів на тварину, але через 1 2 дні паразити мимоволі відпадають.

Ефективність препарату залежить від стану шерстного покриву собаки, тому перед його застосуванням собак з жорсткою, закручений або брудною шерстю, рекомендується ретельно вимити з зоошампунем. Частий контакт з водою може знизити ефективність нашийника. Перед купанням або миттям собаки Кілтікс нашийник рекомендується знімати і знову одягати, після того, як шерсть тварини повністю висохнет.В метою запобігання повторної інфестаціі блохами тваринам замінюють підстилки або обробляють їх інсектицидом відповідно до інструкції по його прімененію.Прі передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, салівація, блювання. В цьому випадку тварині призначають антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапіі.Особенностей дії лікарського препарату при першому застосуванні чи скасуванню не виявлено.Кілтікс нашийник застосовують безперервно протягом сезону активності паразитів. Слід уникати порушень режиму застосування нашийника, так як це може привести до зниження його еффектівності.Побочних явищ і ускладнень при застосуванні Кілтікс нашийника відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках у собаки на початку використання нашийника можлива поява в області шиї сверблячки, який, як правило, проходить мимоволі. При випадковому попаданні частин нашийника всередину у тварини можливі симптоми отруєння (блювота, розлад травлення, салівація), в цьому випадку рекомендується застосування засобів симптоматичної терапії і холінолітиків.
У разі прояву алергічних реакцій у чутливого до компонентів препарату тварини, нашийник знімають, тварина ретельно миють з миючим засобом і при необхідності призначають антигістамінні і симптоматичні засоби.

Не слід застосовувати Кілтікс нашийник одночасно з іншими інсектоакарицидними препаратами. Кілтікс нашийник не призначений для застосування продуктивним тваринам.

4. Заходи особистої профілактики.Прі роботі з Кілтікс нашийником слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи з препаратом забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом. Тварина з нашийником не слід підпускати до маленьких детям.Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату, а також маленьким дітям слід уникати прямого контакту з нашийником Кілтікс

Виробник Вауег Німеччина

Основные атрибуты
Производитель  Bayer (Байер)
Страна производительГермания
Дополнительные характеристики
ЖивотноеСобака
Возрастная группаОт 3 - х месяцев
  • Цена: 401,50 грн.