Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Краплі Bayer Advocat Байєр Адвокат для собак від бліх і глистів 10-25кг

Краплі Bayer Advocat Байєр Адвокат для собак від бліх і глистів 10-25кг -27%
 • В наличии

372 грн.

271,56 грн.

+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Краплі Bayer Advocat Байєр Адвокат для собак від бліх і глистів 10-25кгКраплі Bayer Advocat Байєр Адвокат для собак від бліх і глистів 10-25кг
372 грн.271,56 грн.
В наличии
+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Bayer Advocate Байєр Адвокат для собак від бліх і глистів 10-25кг

Адвокат призначають собакам для лікування і профілактики демодекозу, отодектоза, саркоптоза, ентомози, нематодозов (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз, трихоцефальоз, ангіостронгілез, кренозомоз), профілактики дирофіляріозу, а також в комплексній терапії блошиного алергічного дерматиту.

1.Лекарственная форма: розчин для зовнішнього застосування.
 

Лікарський препарат випускають у формі крапель (spot-on) розфасованим по 0,4; 1,0; 2,5 і 4,0 мл в полімерні піпетки, упаковані по 3 штуки в блістери з алюмінієвої фольги, вміщені в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

Зберігають Адвокат для собак в закритій упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виробництва.

Адвокат після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватися.

Адвокат слід зберігати в недоступному для дітей місці.

2. Фармакологічні властивості
Краплі Адвокат для собак відносяться до комбінованих протипаразитарною лікарських препаратів.

Що входять до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр протипаразитарного дії щодо демодекозних (Demodex canis), коростявих (саркоптоідних - Sarcoptes scabiei var. Canis, Otodectes cynotis) кліщів, бліх (Ctenocephalides felis, Ctenocephalide canis), вошей (Linognathus setosus), власоедов (Trichodectes canis), личинкових і статевозрілих фаз розвитку нематод, включаючи Тохоcara canis, Toxascaris leonine, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Angiostrongylus vasorum, Crenosoma vulpis і личинок L3 і L4 (мікрофілярій) Dirofilaria immitis, що паразитують у собак.

Діючі речовини крапель Адвокат для собак:

 • відноситься до групи хлоронікотінілових інсектицидів, механізм дії яких заснований на взаємодії з ацетилхолінових рецепторів членистоногих і порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до загибелі комах.
 •  напівсинтетичне з'єднання групи мілбеміцінов (макроциклічні лактони), надаючи стимулюючу дію на виділення гамма-аміномасляної кислоти і зв'язуючись з постсинаптическими рецепторами, викликає порушення м'язової іннервації, параліч і загибель ектопаразитів і нематод.

швидко розподіляється по поверхні тіла і, утримуючись на епідермісі і вовни, надає тривалий контактна інсектоакарицидної дію.
добре всмоктується, потрапляє в кровообіг, органи і тканини, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові на 4 - 9 день, з організму виводиться протягом 30 діб, в основному в незміненому вигляді з фекаліями.

Препарат за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76): ЛД50 при пероральному введенні білим мишам становить понад 1000 мг / кг, при нашкірному нанесенні - більше 4000 мг / кг маси тварини; володіє слабо вираженими кумулятивними властивостями. У рекомендованих дозах препарат не чинить місцево-подразнюючої, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного та імунотоксичної дії, добре переноситься собаками різних порід, включаючи коллі та споріднені породи собак. Препарат токсичний для риб та інших гідробіонтів.

3. Порядок застосування
Адвокат призначають собакам для лікування і профілактики демодекозу, отодектоза, саркоптоза, ентомози, нематодозов (токсокароз, токсаскарідоз, унцінаріоз, анкілостомоз, трихоцефальоз, ангіостронгілез, кренозомоз), профілактики дирофіляріозу, а також в комплексній терапії блошиного алергічного дерматиту.

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату.

Адвокат забороняється застосовувати цуценятам молодше 7-тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби і одужує собакам, а також тваринам інших видів. Обробку собак масою менше 1 кг, вагітних і годуючих сук, при необхідності слід проводити з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

Препарат застосовують шляхом крапельного -spot-on нанесення на суху неушкоджену шкіру. Перед використанням з піпетки знімають захисний ковпачок і, розташувавши її вертикально, проколюють захисну мембрану носика піпетки (надівши ковпачок на звороті), потім ковпачок знову знімають. Препарат, розставивши шерсть, наносять тварині в місця, недоступні для злизування, безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї. При обробці великих тварин вміст піпеток наносять на шкіру в 3-4 місця. Мінімальна терапевтична доза препарату для собак складає 0,1 мл / кг маси тварини (10 мг / кг імідаклоприду і 2,5 мг / кг моксідектину).

Залежно від маси тварини використовують піпетки з препаратом різної фасування в дозах, зазначених в таблиці:

Маса собаки, кг

Доза препарату Адвокат (номінальний обсяг піпетки), мл

Діючих речовин, мг / кг

имідаклоприд

моксідектин

До 4

0,4

10

2,5

4-10

1,0

10-25

2,5-6,25

10-25

2,5

10-25

2,5-6,25

25-40

4,0

10-16

2,5-4,0

При обробці собак масою більше 40 кг препарат застосовують з розрахунку 0,1 мл на кожен кілограм маси тварини, використовуючи комбінації піпеток різної фасування.

Для знищення бліх, вошей і волосоїдів обробку тварин проводять одноразово, для запобігання повторної інвазії - один раз в чотири тижні протягом усього сезону найбільшої активності комах.

В комплексну програму профілактики та лікування алергічного дерматиту, що викликається блохами, Адвокат застосовують один раз на місяць.

Для лікування отодектоза (вушної корости) краплі Адвокат застосовують одноразово. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом, призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

З лікувальною метою при саркоптоз препарат застосовують один раз на місяць протягом двох місяців, при демодекозі - один раз на місяць протягом 2-4 місяців, з метою профілактики можливої інвазії обробки проводять 1 раз на місяць.

При лікуванні ускладненого демодекозу кратність застосування Адвоката збільшують до 1 разу на тиждень. Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів.

Для дегельмінтизації тварин при нематодозах препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз на місяць.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів (переносників дирофіляріозу) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж через 1 місяць після завершення літа комах . Адвокат не знищує статевозрілих дірофілярій, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій, і може бути застосований і инвазированной тваринам.

Препарат залишається ефективним, навіть якщо шерсть тварини намокне, тим не менш, не слід після обробки часто мити тварину з шампунем і / або відразу після нанесення препарату купати в водоймах, так як це може знизити його ефективність.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, розширення зіниць, підвищене слиновиділення, м'язова тремтіння. В цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом і застосовують загальні заходи, спрямовані на його виведення з організму.

Особливостей дії лікарського препарату при першому застосуванні і скасування не виявлено.

При обробці тварин слід дотримуватися рекомендованих інструкцією інтервалів. У разі пропуску чергової обробки, застосування препарату слід відновити в тій же дозі по тій же схемі.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Адвокат ® відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимоволі проходять і не вимагають застосування лікарських засобів. У разі прояву алергічних реакцій у чутливого до компонентів препарату тварини, препарат слід ретельно змити водою з милом і обполоснути шерсть великою кількістю проточної води, а при необхідності призначити антигістамінні і симптоматичні средства.Не слід застосовувати Адвокат одночасно з іншими протипаразитарними препаратами, в зв'язку з можливим взаємним посиленням токсичності.

Адвокат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

4. Заходи особистої профілактики
При роботі з препаратом Адвокат слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи не дозволяється курити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Не слід гладити і підпускати тварину до маленьким дітям протягом 24 годин після обробки.

При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей, їх необхідно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з краплями Адвокат. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад.

Виробник компанія Вауег

Основные атрибуты
Производитель  Bayer (Байер)
Страна производительГермания
Лекарственная формаКапли
Дополнительные характеристики
ЖивотноеСобака
Возрастная группаС 7-ми недельного возраста
Вес2,5 мл
 • Цена: 271,56 грн.