Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Крап. Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від від бліх для собак 2-10кг

Крап. Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від від бліх для собак 2-10кг -25%
 • В наличии

263 грн.

197,25 грн.

+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Крап. Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від від бліх для собак 2-10кгКрап. Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від від бліх для собак 2-10кг
263 грн.197,25 грн.
В наличии
+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Merial Frontline Combo Spot-on Меріал Фронтлайн Комбо Спот-он від від бліх для собак2-10кг

Фронтлайн Комбо для боротьби з ектопаразитами собак, кішок і тхорів

Випускають Фронтлайн Комбо розфасованим для кішок і тхорів по 0,5 мл, для собак по 0,67 мл (S); 1,34 мл (М); 2,68 мл (L) і 4,02 мл (XL) в поліетиленові піпетки відповідного обсягу з відламуються кінчиком, поміщені поштучно в блістери разом з інструкцією по
застосування. Блістери з піпетками одного обсягу упаковують по 1, 3 або 10 штук в картонні коробки.

Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.
Термін придатності лікарського препарату, при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва. Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

Фронтлайн Комбо слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

II. Фармакологічні властивості

Фронтлайн Комбо відноситься до комбінованих інсектоакарицидної лікарських препаратів контактної дії.
Фронтлайн Комбо активний відносно:

 • бліх (статевозрілі і преімагінальних фази розвитку) Ctenocephalides spp .;
 • власоедов Felicola subrostratus, Trichodectes canis;
 • іксодових кліщів (всі фази розвитку) Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Haemaphysalis flava, Haemaphysalis campanulata, Haemaphysalis leachi, Amblyomma americanum;
 • комарів Aedes aegypti;
 • саркоптоідних кліщів Sarcoptes scabiei var. canis.

 механізм його контактної дії полягає в блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.

аналог ювенільного гормону, регулятора росту комах; порушуючи синтез хітину, викликає аномалії розвитку комах на стадії яйця і личинки, запобігає появі статевозрілих комах на тварин і в місцях їх утримання.

Після нанесення на шкіру діючі речовини поступово розподіляються по всій поверхні тіла тварини протягом 24 годин, практично не всмоктуючись в системний кровотік, накопичуються в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, надають тривалий контактну дію, забезпечуючи захист тварини від ектопаразитів.

Одноразова обробка тварини забезпечує знищення бліх і кліщів протягом 24 і 48 годин, відповідно. Захисна дія препарату проти іксодових кліщів триває у кішок, собак і тхорів - до 4 тижнів; проти статевозрілих і преімагінальних фаз розвитку комах - у кішок і тхорів до 6 тижнів, у собак - 4 - 12 тижнів.

Фронтлайн Комбо за ступенем впливу на організм відноситься до речовин помірно небезпечних (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає шкірно-подразнюючої і резорбтивної-токсичного, ембріотоксичної і тератогенної дії, при попаданні в очі викликає слабке подразнення . Препарат токсичний для кроликів, а також риб і інших гідробіонтів.

III. Порядок застосування
Фронтлайн Комбо призначають собакам, кішкам і тхорів, в тому числі використовуваних для розведення, вагітним і лактуючим тваринам, для лікування і профілактики ентомози, що викликаються блохами, вошами і волосоїдів; акарози, що викликаються іксодових кліщів; в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами, а також для запобігання прикріплення і розвитку ектопаразитів на тварин.

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі).

Забороняється застосування Фронтлайн Комбо хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам, цуценятам і кошенятам молодше 8-тижневого віку, собакам масою менше 2 кг, тхорів у віці менше 6 міс.

Фронтлайн Комбо застосовують тваринам одноразово шляхом нанесення крапель на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різної фасування.

Перед обробкою у піпетки відламують кінчик, розсовують у тварини шерсть в області спини (між лопатками) і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в області холки в одну або кілька точок у мінімальній дозі 0,067 мл / кг, згідно з таблицею:

Вага тварини,
маса кг

Обсяг використовуваної піпетки і позначення на упаковці

Зміст діючих речовин в 1 піпетці

Фіпронилі, мг

S-метопрену, мг

Собаки:

2-10

0,67 мл (S)

67,0

60,3

10-20

1,34 мл (М)

134,0

120,6

20-40

2,68 мл (L)

268,0

241,2

40-60

4,02 мл (XL)

402,0

361,8

Коти, тхори

0,5

50,0

60,0

 

Для обробки собак, маса яких більше 60 кг, використовують комбінацію піпеток різного об'єму з розрахунку 0,067 мл / кг.

Не слід мити і купати тварин з миючими засобами, допускати тварин в природні водойми протягом 48 годин після обробки, а також наносити препарат на вологу або пошкоджену шкіру.

Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на 3 тижні.

З метою запобігання повторної інфестаціі тварин блохами рекомендується обробляти всіх тварин, що мешкають спільно, а також замінити підстилки або обробити їх інсектицидною засобом відповідно до інструкції по його застосуванню.

При передозуванні у тварини може спостерігатися надмірне слиновиділення, м'язова тремтіння, блювота. В цьому випадку препарат змивають водою з миючим засобом, і призначають тварині антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапії.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено. На шерсті тварин може відзначатися вологе або масляну пляму на протязі 24 годин після нанесення препарату.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки її слід провести якомога швидше в тій же дозі.

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається.

Дуже рідко на місці нанесення препарату можливо склеювання вовни, слабо виражена реакція шкіри (свербіж, випадання шерсті, почервоніння шкіри), при потраплянні препарату внутрішньо - надмірне слиновиділення. При підвищеній індивідуальній чутливості і появі алергічних реакцій препарат слід змити водою з миючим засобом і при необхідності призначити антигістамінні препарати.

Фронтлайн Комбо не слід застосовувати спільно з іншими інсектоакарицидними засобами для обробки тварин.

Фронтлайн Комбо не призначений для обробки продуктивних тварин.

IV. Заходи особистої профілактики
При проведенні лікувально-профілактичних заходів з використанням Фронтлайн Комбо слід використовувати гумові рукавички. Під час роботи не дозволяється курити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом, вимити і просушити рукавички.

Протягом 24 годин після обробки тварина не потрібно прасувати і підпускати до маленьких дітей.
Не слід допускати до роботи з препаратом осіб з ознаками алергічних, респіраторних і шкірних захворювань. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату необхідно уникати прямого контакту з Фронтлайн Комбо. При випадковому попаданні лікарського препарату на шкіру або слизові оболонки очей їх необхідно промити великою кількістю води. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).

Виробник Merial Франція

Основные атрибуты
Производитель  Merial (Мериал)
Страна производительФранция
Лекарственная формаКапли
Пользовательские характеристики
ЖивотноеСобака
Возрастная группаОт 2 - х месяцев
 • Цена: 197,25 грн.