Корзина
686 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Нашийник Bayer Bolfo Байєр Больфо від бліх і кліщів для дрібних собак 35см

Нашийник Bayer Bolfo Байєр Больфо від бліх і кліщів для дрібних собак 35см -27%
  • В наличии

301 грн.

219,73 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нашийник Bayer Bolfo Байєр Больфо від бліх і кліщів для дрібних собак 35смНашийник Bayer Bolfo Байєр Больфо від бліх і кліщів для дрібних собак 35см
301 грн.219,73 грн.
В наличии
Купить
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Нашийник Bayer Bolfo Байєр Больфо від бліх і кліщів для дрібних собак 35см

1.Лікарська форма: інсектоакарицидної ошейнік.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою полімерну стрічку коричневого кольору з нанесеним номером серії та 2 або 3 петлями для фіксації.

Випускають Больфо нашийник для собак великих і середніх порід завдовжки -66 см, для собак дрібних порід і кішок - 35 см, в герметично закритих поліетиленових пакетах, вміщених поштучно в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

Зберігають нашийник в закритій упаковці виробника, в захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 0 ° С до 30 ° С.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 5 років з дня виробництва.
Забороняється застосування Больфо нашийника після закінчення терміну годності.Больфо нашийник слід зберігати в недоступному для дітей месте.Неіспользованний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

2. Фармакологічні властивості.Больфо нашийник відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів.
препарат, поступово виділяючись з поверхні стрічки, переноситься на шкірно-волосяний покрив тварини, надаючи тривалий інсектоакарицидної дію на комах і іксодових кліщів, які паразитують на собаках і кішках.

 є активним інгібітором естеразной систем організму членистоногих, стимулює гліколіз і гальмує окислювальне фосфорилювання, що призводить до порушення біохімічних процесів, паралічу і загибелі ектопаразитів.

Больфо нашийник за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин в рекомендованих умовах не робить місцево-подразнюючої та резорбтивної-токсичної дії. Токсичний для риб та інших гідробіонтів.

3. Порядок застосування.Больфо нашийник призначений для знищення бліх, вошей, волосоїдів та іксодових кліщів, які паразитують на собаках і кішках, а також для захисту тварин від їх нападу, особливо в теплу пору року (в період підвищеної активності паразитів).

Протипоказанням до застосування нашийника Больфо є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату.

Больфо нашийник не слід застосовувати хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам, а також цуценятам і кошенятам молодше 3-місячного віку. Застосування нашийника вагітним і годуючим самкам при необхідності можливе після консультації з ветеринарним врачом.После відкриття упаковки нашийник розгортають, з внутрішньої сторони видаляють пластикові перемички і одягають на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0 1,5 см, потім пропускають вільний кінець стрічки через петлі і надлишок срезают.Непреривное використання Больфо нашийника забезпечує захист тварин від іксодових кліщів протягом 2,5 місяців, від комах - на пр отяженіі 4 месяцев.Действіе лікарського препарату проявляється через кілька годин, з огляду на це, застосування нашийника слід провести не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного вигулу тварини в місцях можливого перебування ектопаразитів (парки, сквери, ліс). У рідкісних випадках при застосуванні нашийника можливе виявлення іксодових кліщів на тварину, але через 1 2 дні паразити мимоволі відпадають.

Ефективність препарату залежить від стану шерстного покриву, тому перед його застосуванням тварин з жорсткою, закручений або брудною шерстю, рекомендується ретельно вимити. Частий контакт з водою може знизити ефективність нашийника, тому перед купанням або миттям тваринного його рекомендується зняти і знову надіти, після того, як шерсть тварини повністю висохнет.В метою запобігання повторної інфестаціі блохами тваринам замінюють підстилки або обробляють їх Аерозолем Больфо.Прі передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися підвищена салівація, звуження зіниць, блювання, діарея. В цьому випадку нашийник знімають, тварині призначають антигістамінні препарати і засоби симптоматичної терапіі.Особенностей дії лікарського препарату при його першому застосуванні чи скасуванню не виявлено.Больфо нашийник застосовують безперервно протягом сезону активності паразитів. Слід уникати порушень режиму застосування нашийника, так як це може привести до зниження його еффектівності..Побочних явищ і ускладнень при застосуванні Больфо нашийника відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимоволі проходять і не вимагають застосування лікарських засобів. При випадковому попаданні частин нашийника всередину у тварини можливі симптоми отруєння карбаматами (блювота, розлад травлення, салівація), в цьому випадку рекомендується застосування засобів симптоматичної терапії і холінолітіков.Не слід застосовувати Больфо нашийник одночасно з іншими інсекто-акарицидними препаратами для обробки жівотних.Больфо нашийник не призначений для застосування продуктивним тваринам.

4. Заходи особистої профілактики.Прі роботі з Больфо нашийником слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом. Тварина з нашийником не слід підпускати до маленьких дітей.

При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей, їх необхідно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Больфо нашийником.

Виробник Вауег Німеччина

 

Основные атрибуты
Производитель  Bayer (Байер)
Страна производительГермания
Пользовательские характеристики
ЖивотноеСобака
Вес12,5 г
Возрастная группаОт 3 - х месяцев
  • Цена: 219,73 грн.