Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Крап. Merial Frontline Tri-Act Меріал Фронтлайн Три-Акт для собак від комарів і кліщів 5-10кг

Крап. Merial Frontline Tri-Act Меріал Фронтлайн Три-Акт для собак від комарів і кліщів 5-10кг
 • Нет в наличии

262 грн.

+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Крап. Merial Frontline Tri-Act Меріал Фронтлайн Три-Акт для собак від комарів і кліщів 5-10кгКрап. Merial Frontline Tri-Act Меріал Фронтлайн Три-Акт для собак від комарів і кліщів 5-10кг
262 грн.
Нет в наличии
+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Краплі Merial Frontline Tri-Act Меріал Фронтлайн Три-Акт для собак від комарів і кліщів 5-10кг

Фронтлайн Три-Акт призначають собакам для лікування і профілактики ентомози, акарози, що викликаються іксодових і саркоптоіднимі кліщами, а також в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами.

Фронтлайн Три-Акт надає інсектоакарицидної дію на:

 • бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis);
 • вошей (Linognathus setosus); власоедов (Trichodectes canis) ',
 • -іксодових кліщів (Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis, Haemaphysalis cam- panulata, Haemaphysalis flava, Haemaphysalis longicornis, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis і Rhipicephalus sanguineus)',
 • саркоптоідних кліщів (Sarcoptes scabiei var canis)
 • Володіє інсектицидною і репеллентних активністю щодо двокрилих комах: комарів (Aedes aegypti, A. albopictus, Culexpipiens), москітів (Phlebobotomus perniciosus), мух-жигалок (Stomoxys calcitrans).

Одноразова обробка собаки забезпечує знищення бліх протягом 24 годин, іксодових і саркоптоідних кліщів і волосоїдів - протягом 48 годин; запобігає повторну Інфестація кліщами протягом 4 тижнів, блохами - протягом 5 тижнів, поява бліх в приміщенні (місцях утримання тварин) - на протязі 8 тижнів, надає репеллентних і інсектицидний ефект на комарів і москітів протягом 4-5 тижнів.

Порядок застосування

 •  Фронтлайн Три-Акт призначають собакам для лікування і профілактики ентомози, акарози, що викликаються іксодових і саркоптоіднимі кліщами, а також в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами.
 •  Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок.
 •  Не слід застосовувати препарат хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам, собакам у віці до 8 тижнів і / або масою менше 2 кг, а також тваринам інших видів.
 •  Вагітним і лактуючим сукам при необхідності Фронтлайн Три-Акт застосовують під контролем ветеринарного лікаря.

Фронтлайн Три-Акт застосовують тваринам одноразово зовнішньо шляхом топікального «spot-оп» нанесення на суху неушкоджену шкіру. Перед обробкою у піпетки з препаратом відрізають кінчик, розсовують шерсть тварини і, натискаючи на піпетку, наносять препарат на шкіру в дві точки: біля основи черепа і між лопатками.

 

Маса собаки, кг

Обсяг використовуваної піпетки, мл

2,0-5,0

0,5

5,1-10,0

1,0

10,1-20,0

2,0

20,1-40,0

4,0

40,1-60,0

6,0

При обробці собак масою більше 60 кг препарат застосовують з розрахунку 0,1 мл / кг маси тварини, використовуючи комбінації піпеток різної фасування.

У перші години після нанесення препарату можливий напад іксодових кліщів на тварину, в зв'язку з цим для отримання оптимального захисного ефекту обробки слід проводити не пізніше, ніж за 24 години до передбачуваного вигулу собак в місцях можливого перебування паразитів (ліс, парк, сквер).

Повторні обробки в сезон найбільшої активності ектопаразитів проводять з інтервалом в 1 місяць.

При передозуванні препарату у тварини можуть спостерігатися неврологічні симптоми (підвищена реакція на зовнішні подразники, гіперактивність, м'язовий тремор, пригнічення), мимовільно зникають протягом 1-2 діб і не потребують застосування лікарських засобів.

Виробник Merial Франція

 

Основные атрибуты
Производитель  Merial (Мериал)
Страна производительФранция
Лекарственная формаКапли
Пользовательские характеристики
ЖивотноеСобака
Вес1,0 мл
Возрастная группаОт 2 - х месяцев
 • Цена: 262 грн.