Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Табл. Merial Nexgard Spectrum Меріал Нексгард Спектра від бліх і глистів для собак 7,5-15кг 1 шт

Табл. Merial Nexgard Spectrum Меріал Нексгард Спектра від бліх і глистів для собак 7,5-15кг 1 шт -25%
  • В наличии

364 грн.

273 грн.

+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Табл. Merial Nexgard Spectrum Меріал Нексгард Спектра від бліх і глистів для собак 7,5-15кг 1 штТабл. Merial Nexgard Spectrum Меріал Нексгард Спектра від бліх і глистів для собак 7,5-15кг 1 шт
364 грн.273 грн.
В наличии
+380730810907
Менеджер
  • +380676301900
    Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Таблетки Merial Nexgard Spectrum Меріал Нексгард Спектра від бліх і глистів для собак 7,5-15кг 1 шт

Нексгард Спектра бореться з ключовими внутрішніми паразитами: аскаридами, анкілостомами і власоглавами, профилактирует дирофіляріоз

Препарат є новою формою захисту собак від бліх та кліщів і шлунково-кишкових нематод. Що входять до складу препарату активні компоненти - забезпечують його широкий спектр протипаразитарного дії щодо ектопаразитів і нематод, паразитуючих у собак. Таблетки мають дуже апетитний аромат, смак тушкованої яловичини і добре з'їдаються собаками.

Фармакологічні властивості

НексГард Спектра відноситься до комбінованих протипаразитарною лікарських препаратів.

Що входять до складу препарату активні компоненти  забезпечують його широкий спектр протипаразитарного дії щодо ектопаразитів і нематод, паразитуючих у собак: бліх (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides can is); іксодових кліщів (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyommaamericanum); шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostomabraziliense, Trichuris vulpis); личинок дірофілярій (Dirofilaria immitis).

Інсектицидну дію препарату починається через 30 хвилин після його перорального введення, загибель бліх і іксодових кліщів на тварину відбувається відповідно протягом 6 ч і 24 ч. Одноразове застосування препарату запобігає повторну Інфестація протягом 1 місяця; загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями і личинками комах.

НексГард Спектра за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин  в рекомендованих дозах не має тератогенних, ембріотоксичними, мутагенними властивостями, не надає місцевоподразнюючої дії. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Показання

НексГард Спектра призначають собакам для лікування і профілактики шлунково-кишкових нематодозів, акарози, що викликаються іксодових кліщів, афаніптероза, в комплексній терапії алергічного дерматиту, що викликається блохами, а також з метою профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immitis.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Маса собаки (кг)

Мсса таблетки (г)

от 2 до 3,5

0,5

от 3,5 до 7,5

1,0

от 7,5 до 15

2,0

от 15 до 30

4,0

от 30 до 60

8,0

НексГард Спектра володіє привабливим ароматом і смаком і, як правило, охоче поїдається собаками, в іншому випадку, препарат згодовують в суміші з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах НексГард Спектра застосовують у весняно-літньо-осінній період щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - москітів і комарів, і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їх літа.

Слід уникати порушень схеми застосування препарату, так як це може привести до зниження його ефективності. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату слід відновити в тій же дозі і за тією ж схемою.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

Вагітним і лактуючим сукам НексГард Спектра застосовують за життєвими показаннями за рекомендацією ветеринарного лікаря.

ПОБІЧНІ ДІЇ

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливе короткочасне зниження апетиту, мимовільно зникають шкірні зміни (еритема, лущення, свербіж); рідко - блювота, діарея і сонливість. У разі якщо блювота у собаки відбулася протягом перших двох годин після прийому НексГард Спектра, рекомендується дати препарат повторно в тій же дозі.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів.

Форма випуску

Нексгард Спектра випускають в п'яти дозах: таблетки масою 0,5; 1,0; 2,0; 4,0 і 8,0 г, розфасованим по 3 таблетки в блістери з полівінілхлориду та алюмінієвої фольги на паперовій основі, які упаковані поштучно в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 24 місяці з дати виробництва. Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності.

Основные атрибуты
Производитель  Merial (Мериал)
Страна производительФранция
Лекарственная формаТаблетки
Пользовательские характеристики
ЖивотноеСобака
Вес2,0 г
Возрастная группаОт 2 - х месяцев
  • Цена: 273 грн.