Корзина
703 отзыва
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Розчин Piro-stop Піро-Стоп протипротозойний для тварин 20мл

Розчин Piro-stop Піро-Стоп протипротозойний для тварин 20мл
 • В наличии
 • Код: 18060

519 грн.

+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розчин Piro-stop Піро-Стоп протипротозойний для тварин 20млРозчин Piro-stop Піро-Стоп протипротозойний для тварин 20мл
519 грн.
В наличии
+380730810907
Менеджер
 • +380676301900
  Менеджер
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Розчин Piro-stop Піро-Стоп протипротозойний для тварин 20мл

Піро-Стоп-ін'єкційний препарат для великої рогатої худоби, дрібної рогатої худоби, коней, собак для лікування і профілактики кровепаразітарнимі захворювань.

Показання до застосування:

З лікувальною і профілактичною метою великій рогатій худобі, вівцям, коням, ослів, мулів і собакам при кровепаразітарнимі хворобах, в т.ч .:

бабезиозе;
нутталлиозе;
анаплазмоз;
змішаних інвазіях.
Протипоказання:

підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату.

Фармакологічні властивості:

Антипротозойний препарат з групи імідазоліну. Імідокарба дипропионат, що входить до складу препарату, активний відносно Babesia bovis, Babesia ovis, Babesia bigemina, Babesia colchica, Babesia equi, Babesia divergens, Babesia canis, Babesia caballi, Babesia gibsonii, Francaiella colchica, Theileria annulata, Theileria sergenti, Theileria mutans, Theileria orientalis, Theileria ovis, Theileria recondita, Theileria tarandirangiferis, Nuttallia equi, Anaplasma marginale, Anaplasma ovis, а також Ehrlichia canis.

Механізм антипротозойної дії імідокарба пов'язаний з придушенням надходження инозитола, необхідного для життєдіяльності кровепаразітов, а також з порушенням утворення і використання паразитами поліамінів.

Після парентерального введення препарат швидко всмоктується в кров і утримується на піроплазмостатіческом рівні протягом 4-6 тижнів. Накопичується імідокарба дипропионат в основному в нирках і в печінці; виводиться з організму переважно з сечею.

Порядок застосування:

Піро-Стоп вводять тваринам з дотриманням правил асептики і антисептики в область шиї п / к або в / м в наступних дозах:

Показание Режим дозирования
Крупному рогатому скоту
Лечение и профилактика бабезиоза 2 мл на 100 кг массы животного однократно
Лечение и профилактика анаплазмоза и смешанных инвазий 2.5 мл на 100 кг массы животного однократно
Устранение состояния носительства 4 мл на 100 кг массы животного 2-кратно с интервалом 14 дней
Лошадям, ослам и мулам
Лікування і профілактика бабезиоза 2 мл на 100 кг массы животного однократно
Устранение состояния носительства Babesia caballi 2 мл на 100 кг массы животного 2-кратно с интервалом 24 ч
Устранение состояния носительства Babesia equi 4 мл на 100 кг массы животного 4-кратно с интервалом 72 ч
Овцам
Лечение бабезиоза, анаплазмоза и змішаних інвазій 0.2 мл на 10 кг массы животного однократно
Собакам
Лікування і профілактика пироплазмоза 0.25-0.5 мл на 10 кг массы животного однократно

З профілактичною метою Піро-Стоп застосовують при появі у одного або двох тварин в стаді клінічних ознак захворювання, при нападі (або загрозу нападу) на тварин іксодових кліщів - переносників кровепаразітарнимі захворювань, а також протягом тижня після переміщення тварин в неблагополучні по даних захворювань регіони : великій рогатій худобі - 1 раз в 6 тижнів; коням, ослів, мулів - 1 раз в 4 тижні, собакам - 1 раз в сезон при загрозі нападу на тварин іксодових кліщів (полювання, турпохід в лісовому масиві).

Собаки повинні перебувати під наглядом ветеринарного лікаря не менше 15 хв після ін'єкції. Одночасно з Піро-Стопом собакам рекомендується застосування антигістамінних засобів відповідно до інструкцій із застосування.

У зв'язку з можливою больовий реакцією препарат не слід вводити в одне і те ж місце великим тваринам в обсязі, що перевищує 10 мл, дрібним тваринам в обсязі, що перевищує 2.5 мл.

Перед масовою обробкою кожну серію Піро-Стопа слід випробувати на невеликій групі тварин (5-10 голів). При відсутності ускладнень протягом 3 діб приступають до обробки всього поголів'я.

Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні і скасування не виявлено.

Побічні ефекти:

При застосуванні Піро-Стопа згідно з цією інструкцією побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається.

У рідкісних випадках можлива місцева реакція у вигляді гіперемії або болючою припухлості в місці введення препарату, яка зникає через 1-2 доби.

При масової загибелі кровепаразітов і руйнуванні еритроцитів після застосування Піро-Стопа у тварин можливий розвиток інтоксикації. В цьому випадку необхідно проведення інтенсивної терапії, що включає в / в введення розчинів електролітів і гепатопротекторів.

При передозуванні і / або підвищеній індивідуальній чувствітельностіжівотного до препарату можливий розвиток ускладнень: брадикардія, почастішання і порушення дихання, анорексія, рясне слинотеча, сльозотеча, потовиділення, тремор м'язів, часте сечовипускання і дефекація. У цих випадках тварині призначають п / к 1% розчин атропіну, симптоматичні засоби і проводять десенсибілізуючу терапію.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики:

Тваринам з клінічними ознаками бабезиоза до введення Піро-Стопа доцільно застосувати антигістамінні лікарські препарати.

Не допускається одночасне застосування Піро-Стопа з хлорорганическими, фосфорорганічними препаратами і іншими інгібіторами холінестерази.

Забій великої рогатої худоби, коней і овець на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 28 діб після останнього застосування Піро-Стопа.

При вимушеному забої тварин раніше встановленого терміну м'ясо може бути використано в корм хутровим звірам.

Молоко корів і кобил дозволяється використовувати для харчових цілей не раніше, ніж через 4 доби після останнього введення Піро-Стопа. Отримане раніше встановленого терміну молоко після кип'ятіння може бути використано в корм тваринам. Молоко дійних овець, оброблених Піро-Стопом, забороняється використовувати в харчових цілях протягом усього періоду лактації.

Заходи особистої профілактики

При проведенні лікувально-профілактичних заходів з використанням Піро-Стопа слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

При випадковому попаданні лікарського препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно змити проточною водою з милом, при попаданні всередину - негайно звернутися в медичний заклад, маючи при собі інструкцію по застосуванню Піро-Стопа або флакон з етикеткою. Специфічне антидоти відсутні.

Порожні флакони з-під Піро-Стопа недозволені для побутових цілей вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Особливих запобіжних заходів для знищення невикористаного лікарського препарату не потрібна.

Виробник Api-San Росія

Основные атрибуты
Производитель  Аpicenna
Страна производительРоссия
Лекарственная формаРаствор
Пользовательские характеристики
Вес20 мл
Размер породы животныхДля всех пород
Вид товараПротивопротозойный препарат
 • Цена: 519 грн.