Корзина
687 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Корм Josera раціон преміум класу

                                                       

Апетитний асортимент JosiDog

відмінно підходить для щоденного харчування вашої собаки. Не важливо, це зовсім неслухняний щеня або дорослі собаки хобі-класу спортивних порід, спокійні всезнавци або чотирилапих старійшини. З JosiDog миска для корму просто швидше стає порожній. Вище сприйняття і першокласна сумісність - це результати ретельно підібраних інгредієнтів.

Всі сировинні матеріали, які були використані, піддавалися суворій перевірці в нашій власній лабораторії. Звичайно, ми свідомо уникаємо використання генетично модифікованої сировини, барвників, ароматизаторів та консервантів. JosiDog - це асортимент і якість "зроблено в Німеччині" - як гарантія високої якості харчування для тварин.


JosiDog - власна торгова марка JOSERA. -Унікальна комбінація поживних речовин, щоб підтримувати Вашого собаку здоровим і щасливим. -Висока пропорція цінних антиоксидантів допомагає захистити клітини від вільних радикалів -Таурін допомагає підтримувати серцеву функцію, зір і репродуктивну функцію -Пребіотік інулін підсилює кишкову мікрофлору -Забезпечення необхідного рівня глікозаміногліканів (ГАГ) в суглобових хрящах