Продавец Совушка Зоо развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
926 отзывов
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
promo_banner
Совушка Зоо
+380 (73) 081-09-07
+380 (67) 630-19-00
Корзина

Спрей Merial Frontline Spray Меріал Фронтлайн спрей (Франція)

Спрей Merial Frontline Spray Меріал Фронтлайн спрей (Франція)
Представляємо Вашій увазі найефективніший препарат для боротьби з блохами та кліщами у собак. Цей найкращий продукт, який протягом 20 років використовують собачники всієї України з великим успіхом. Препарат виробляється в двох розфасовках 100 і 250 мл і має надійну і зручну упаковку.

Спрей застосовують для:
-Для лікування і профілактики зараження паразитами, такими як блохи (Ctenocephalides) і кліщі (Rhipicephalus, Dermatocentor, Ixodes), у собак.
-Для лікування і профілактики зараження паразитами, такими як блохи (Ctenocephalides felis) і кліщі (Rhipicephalus, Ixodes), у кішок.
-Лікування і профілактика блошиних алергічних дерматитів (БАД) у кішок і собак.

-Профілактика та лікування собак і кішок від зараження пухоедами.

 

1.Протівопоказан для лікування цуценят і кошенят у віці до 2-х днів;

2. Для лікування тварин, хворих загальними захворюваннями, лихоманкою і т.д., або тварин на стадії одужання;

Слідвжити всіх необхідних заходів, щоб тварини облизували одне одного після обробки. Не дозволяйте собаці плавати у відкритих водоймах протягом 2-х днів після обробки. Після обробки в шерсті тварин можуть залишатися поодинокі паразити. Саме тому неможливо повністю виключити ймовірність передачі інфекційного захворювання при несприятливих умовах утримання.

Препарат біологічно активним протягом до 5-ти тижнів проти кліщів, від 1 до 3 місяців - проти бліх і до 63 днів (для собак) і 42 днів (для кішок) - проти пухоедов.
Якщо тварина утримується на вулиці, то мінімальний інтервал між обробкою - 4 тижні.
Препарат протипоказаний тваринам з підвищеною чутливістю до інсектицидів і спиртовмісних рідин, також не рекомендується розпорошення Frontline spray людьми з алергією до вищезазначених інгредієнтів.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner