Продавец Совушка Зоо развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
748 отзывов
Актуальні новини та акціі знайдешь тутПерейти
Совушка Зоо
+380730810907
+380676301900
Корзина

Засоби від бліх і кліщів у собак

Практично всі власники тварин навесні стикаються з проблемою захисту свого вихованця від кліщів.

Особливо це актуально для господарів собак: кліщі переносять дуже поширені і небезпечні захворювання, такі як бабезиоз (він же піроплазмоз), бореліоз (так звана, хвороба Лайма, якій можуть хворіти і люди) і деякі інші.

Блохи - це стрибаючi комахи, які харчуються кров'ю тварин і є переносниками гельмінтів. Дорослі особини можуть досить довго жити у зовнішньому середовищі, але для харчування і розмноження їм обов'язково потрібна собака або кішка. Блохи відкладають безліч яєць в вовняного покрову господаря. З яєць вилуплюються личинки, які харчуються виділеннями дорослих бліх. Дорослі особини виростають з личинок. Дуже важливо знати, що помітні оку бігають і стрибають блохи - це не більше 5% (!) Від їх популяції на даному тваринному.

Зазначені хвороби набагато легше профілактувати, ніж лікувати, тому простіше і дешевше використовувати спеціальні акарицидні засоби. На сьогоднішній день розроблена величезна кількість препаратів, різних за ціною і ефективності, у вигляді крапель, нашийників, спреїв і навіть таблеток системної дії. Все це розмаїття ви можете придбати у нас на сайті СовушкаЗоо.

1 2 ... 6